USŁUGI

Nasze usługi

Jeżeli szukasz firmy, która wynajmie Tobie tani kontener, a następnie zajmie się transportem, wywiezie go, to trafiłeś idealnie! Pragniemy Państwu zaoferować bardzo tani transport śmieci, gruzu, odpadów w mieście Kraków oraz kierujemy również ofertę z usługami jakie świadczymy do wszystkich mieszkańców woj. małopolskiego.

Tani kontener na śmieci lub kontener na odpady typu gruz po budowie jest w dzisiejszych czasach czymś bardzo ułatwiającym życie. Na pewno spotkaliście się w przeszłości Państwo przy budowie lub remoncie domu czy mieszkania ze zbędnymi materiałami. Nie warto sobie mnożyć problemów ze zbędnymi rzeczami. Polecamy wszystkie niepotrzebne materiały, dzięki naszej firmie przetransportować w odpowiednie dla nich miejsce.

Jeżeli dorzucimy do tego również tani transport (staramy się ustalać ceny jak najniższe, tak, abyśmy byli dostępni dla każdego Klienta i każdej kieszeni) oraz utylizację - to mamy usługę w pełni kompleksową. Zajmujemy się wszystkim od przywiezienia we wskazane miejsce kontenera, po transport, wywóz w celu utylizacji lub dostarczenia ich to sortowni